www.avto-svit.com.ua    
Міжнародний відділ:
(0362) 63 32 14, 62 32 07
+38 050 435 40 35
+38 050 375 32 32
+38 067 364 44 04
+38 067 360 31 16
Український відділ:
+38 050 375 32 30
+38 067 364 44 04
Телефонуйте прямо зараз
Міжнародне перевезення збірних вантажів

Практично для будь-якого клієнта компанії вантажоперевезень відправка збірного вантажу є набагато кращим варіантом, ніж самостійне консолідування і організація транспортування окремих дрібних партій товару. Саме тому, дбаючи про своїх клієнтів, компанія Автосвіт-Трансекспедиція здійснює міжнародне перевезення збірних вантажів з країн Європи, Америки та Китаю. Надзвичайно розвинена мережа спеціалізованих складських приміщень у різних країнах дозволяє нам здійснювати свою діяльність по всіх можливих напрямах збірних вантажних перевезень.

 

Міжнародне перевезення збірних вантажів є одним з найбільш ефективних рішень у тих випадках, коли необхідно перевезти малогабаритний вантаж. Компанія Автосвіт-Трансекспедиція доставляє збірні вантажі з будь-якої точки нашої планети вже більше семи років, і за цей термін вже встигла зарекомендувати себе з найкращого боку.

 

Перевезення збірних вантажів - це одне з найбільш затребуваних напрямів діяльності нашої компанії. Що ж являє собою ця послуга?

 

Перевезення збірних вантажів являє собою доставку невеликих партій товару від різних клієнтів в одне місце, з якого надалі цей вантаж відправиться безпосередньо до замовника. Такий підхід не просто дуже зручний, він вельми ефективно економить фінансові ресурси замовника. Найбільш часто цією послугою за краще користуватися представники малого та середнього бізнесу, однак нерідкі контракти і з великими компаніями, які використовують цей вид перевезень для транспортування невеликих вантажів, адже цей вид перевезення - відмінний спосіб заощадити. Справа в тому, що, вибираючи перевезення збірних вантажів, як спосіб транспортування, вантажовідправники економлять гроші за рахунок того, що не платять за порожнє місце в транспортному засобі, як це зазвичай буває при інших видах транспортування, а оплачують тільки лише за те місце, яке займає їхній вантаж. Суть збірних перевезень - це формування вантажу, що належить не одному одержувачу, а кільком. Сформовані таким чином вантажі відправляються по одному транспортному документу і консолідуються в пункті відправки співробітниками компанії-перевізника в невеликі партії. Цей спосіб перевезення - один з найбільш раціональних і вигідних, на відміну від тих, які пропонують сьогодні різні кур`єрські служби.

 

Особливо цей напрямок працює по Західній та Східній Європі – Україна.


Пропонуємо перевезення збірних вантажів малими автомобілями:
- послуги в оформлені вантажів;
- забирання зі складу замовника;
- вантажі від 1м3 до 50м3.